Najnowsza z aktualności

Pomiar radonu-

sprawdź naszą ofertę

 Czytaj więcej
 

 

O firmie

MLK-PROJEKT jest odpowiedzią na realne potrzeby polskich firm chcących wprowadzić swoje produkty i usługi na rynek czeski, a także firm czeskich, które chcą rozszerzyć swoją działalność o rynek polski.

Z racji wielu lat przepracowanych w firmach produkujących chemikalia i urządzenia służące do uzdatniania wody i oczyszczania ścieków, dobrze poznaliśmy specyfikę i potrzeby firm, wykorzystujących wodę w procesach produkcyjnych. Naszą działalność zaczęliśmy od  wspierania i promowania firm z tej branży. Dzięki znajomości tematu możemy być pewni, że wspierana przez nas firma, planująca wejście na rynek zagraniczny, będzie oferować swoim klientom produkty i usługi wysokiej jakości. Zajmujemy się również doradztwem technicznym w zakresie uzdatniania wody i oczyszczania ścieków.

Dodatkową niepisaną misją firmy jest promowanie współpracy oraz wzajemnych dobrych stosunków między Polską a Republiką Czeską. Podczas wielu podróży służbowych i prywatnych do Czech poznaliśmy tam wielu specjalistów w swoich dziedzinach, właścicieli małych i dużych firm, ludzi z ciekawymi pomysłami na życie. Zawsze spotykaliśmy się z ogromną życzliwością naszych Sąsiadów.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.